دوره آفلاین مبانی شناخت


با توجه به تجمیع سفارشات برای ارسال، تحویل کالاهای فیزیکی ممکن است تا هفت روز کاری زمان ببرد.


کمی صبر کنید...

فایل دوره مبانی شناخت

95,000 تومان
با انتخاب این محصول، شما می توانید فایل صوتی و تصویری تمامی جلسات کلاس و پرسش‌و‌پاسخ ها را به همراه فایل متنی هر جلسه دانلود فرمایید. چنانچه در دوره آنلاین شرکت کرده باشید، با داشتن کد تخفیف هزینه ی این محصول برای شما رایگان خواهد بود.

دی وی دی دوره مبانی شناخت

125,000 تومان
این دی وی دی شامل فایل تصویری باکیفیت تمامی جلسات، دو جلسه فایل تصویری پرسش و پاسخ به سوالات کاربران و فایل متنی خلاصه هرجلسه می باشد. قیمت این محصول شامل هزینه محتوا و خود دی‌وی‌دی می باشد که چنانچه در دوره آنلاین شرکت کرده باشید، با داشتن کد تخفیف هزینه محتوای دوره کسر می شود و شما فقط هزینه دی وی دی را پرداخت خواهید کرد.  💿  دی وی دی تک حلقه (مناسب برای کامپیوتر، ماشین و...)  💿  دی وی دی دوحلقه (مناسب برای دی‌وی‌دی پلیرهای نمایش خانگی)

فلش مموری دوره مبانی شناخت

230,000 تومان
این محصول، فلش مموری 32 گیگابایتی اختصاصی رواسی است که شامل فایل های صوتی و تصویری تمامی جلسات، دو جلسه پرسش‌وپاسخ و فایل متن خلاصه هرجلسه است. قیمت این محصول شامل هزینه محتوا و خود فلش می باشد که چنانچه در دوره آنلاین شرکت کرده باشید، با داشتن کد تخفیف هزینه محتوای دوره کسر می شود و شما فقط هزینه فلش مموری را پرداخت خواهید کرد.

دسته‌بندی