دوره آفلاین درس من کیستم



کمی صبر کنید...

فایل دوره من کیستم

100,000 تومان
با انتخاب این محصول، شما می توانید فایل صوتی و تصویری تمامی جلسات کلاس را به همراه فایل متنی خلاصه هر جلسه دانلود فرمایید. چنانچه در دوره آنلاین شرکت کرده باشید، با داشتن کوپن تخفیف هزینه ی این محصول برای شما رایگان خواهد بود.

دفترچه دوره من کیستم

40,000 تومان
این محصول، پرینت اسلایدهای «دوره من کیستم» است که به عنوان خلاصه ی متنی دوره محسوب می شود. چنانچه فایل های دوره را خریداری کرده اید، پی دی اف اسلایدها در آن مجموعه وجود دارد. کاربرانی که تمایل به نکته نویسی و کار با متن نوشتاریِ چاپ شده دارند می توانند این محصول را تهیه نمایند.

دی وی دی دوره من کیستم

130,000 تومان
این دی وی دی شامل فایل تصویری باکیفیت تمامی جلسات و فایل متنی خلاصه هرجلسه می باشد. قیمت این محصول شامل هزینه محتوا و خود دی‌وی‌دی می باشد که چنانچه در دوره آنلاین  شرکت کرده باشید، با داشتن کد تخفیف هزینه محتوای دوره کسر می شود و شما  فقط هزینه دی وی دی را پرداخت خواهید کرد.

فلش مموری دوره من کیستم

235,000 تومان
این محصول، فلش مموری 32 گیگابایتی اختصاصی رواسی است که شامل فایل های صوتی و تصویری تمامی جلسات و فایل متن خلاصه هرجلسه است. قیمت این محصول شامل هزینه محتوا و خود فلش می باشد که چنانچه در دوره آنلاین شرکت کرده باشید، با داشتن کد تخفیف هزینه محتوای دوره کسر می شود و شما فقط هزینه فلش مموری را پرداخت خواهید کرد.

دسته‌بندی